Video
Instytucja Filmowa Silesia Film
jest instytucją kultury
Samorządu Województwa Śląskiego

Aktualności

10.10.2017 / Wydarzenia

Międzynarodowe Forum Koprodukcyjne Regiofund zakończone!

W niedzielę zakończyło się pierwsze Międzynarodowe Forum Koprodukcyjne Regiofund 2017. Za nami cztery dni pitchingów, warsztatów, spotkań z profesjonalistami i paneli dyskusyjnych. Podczas tych czterech dni młodzi producenci, agenci sprzedaży i filmowcy mogli wspólnie się spotkać, wymienić wiedzą, nabyć nowych umiejętności i zintegrować. Mamy nadzieję, że to branżowe spotkanie zaowocuje wspólnymi projektami i poszerzy perspektywy wszystkich jego uczestników.

Nagroda Border Gate Award dla najlepszego producenta powędrowała do Michała Kamińskiego, producenta m.in. filmów Andrzeja Wajdy. Tymczasem nagrodę za Najlepszy Pitching w wysokości 6000 tysięcy złotych, ufundowaną przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, otrzymała Marta Szarzyńska. Po ceremonii wręczania nagród rozpoczęto pokaz najnowszej komedii studia Akson, „Atak paniki”.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli obecni na tegorocznej edycji Regiofundu i mamy nadzieję, do zobaczenia za rok!

Przypominamy, że Forum Regiofund zrodziło się na kanwie wydarzeń branżowych, organizowanych podczas dotychczasowych siedmiu edycji Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun. 

To jest przykładowy tekst. Kliknij tutaj, aby go zmienić..

SILESIA FILM
Partnerzy Instytucji